![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3811-680x340.jpg)
11 жовтня в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів з нагоди Дня захисника України відбулася спортивно-розважальна програма «Нумо, козачата!». Рада дитячої організації «Веселка» (під керівництвом Джуряк Т. І., Мицканюк А. Д., Слижук О. І.) привітала чоловіків – учителів та працівників закладу, а також хлопчиків – майбутніх захисників, з прийдешнім святом.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3790-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3785-1024x765.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3779-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3777-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3800-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3801-1024x734.jpg)
Після урочистої частини в спортивному залі розпочалися змагання між командами 3 та 4 класів (кл. керівники – Буздуга Т. М., Котельбан Г. В., Різак В. Ф., Рильчук Н. Ю.)
Вчителі фізкультури Попович Н. В., Гаращук Н. О. та Буздуга Т. М. підготували для юних козачат цікаві естафети. В результаті напруженої боротьби з невеликим відривом перемогла команда 4-х класів.
Директор закладу Маротчак Ю. Ю. привітав обидві команди та особисто потиснув руку кожному учасникові змагань.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3818-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3884-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3892-1024x739.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3902-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3916-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3943-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3960-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3851-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3980-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3970-1024x768.jpg)