![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-20_09-28-18.jpg)
Свято Першого дзвоника – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас; день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – школи.
Цього року Довгопільський ЗЗСО відчинив свої двері для 39 першокласників, які, за традицією, зайшли на урочисту лінійку в супроводі своїх старших друзів – учнів 11 класу. Вестимуть маленьких школяриків у захоплюючу країну Знань їхні перші вчителі – Дом’юк Л. Д. та Реус Н. П. Винуватців свята та всіх присутніх привітали директор закладу Маротчак Ю. Ю. та заступник з навчальної роботи Поп’юк М. Д., побажали досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі Знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-20_09-28-01.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-20_09-28-12.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-19_10-20-39.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-19_10-16-51.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-20_09-28-32.jpg)