![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4501.jpg)
Завдяки допомоги сільським спонсорам були вручені грошові премії 83 учням переможцям ІІ етапу Всеукраїнських олімпіа з основ наук. Найкращі результати показали учні: Кочерган Денис- 11 клас, Кусяк Інна – 11 клас, Лозінська Аліна- 10 клас. Особлива подяка переможцю ( І місце ) ІІІ етупу Всеукраїнської експедиції “До оберегів відродження” Попюк Ангеліні – 9 клас ( керівник Тонієвич Т.Ю. ) та Михайлюк Дарії – 5 клас перемохцю ( І місц ) у ІІІ етапі Міжнародного мовного конкурсу ім. Т.Шевченка.
Відмінникам навчання були врученні солодкі призи. Відзначено також учнів які за І семестр не пропустили жодного дня занять.
З НОВИМ РОКОМ!!!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSCN1911.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4588.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4593.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4596.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4604.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4632.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4650.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4662.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4668.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4676.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4686.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4698.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4704.jpg)