![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/430195944_2132639483755856_8499343930112981662_n-680x340.jpg)
У рік 155-ї річниці товариства «Просвіта»імені Тараса Шевченка 21 лютого на базі Довгопільського ліцею відбулися звітно-виборні збори товариства у Конятинській громаді. Присутні: Борсук Ярослав Семенович – голова профспілки працівників освіти Вижницького району; Бердюк Людмила Дмитрівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Берегометської селищної ради, голова об’єднання «Просвіта» імені Тараса Шевченка Вижницького району; Буняк Валентина Юріївна – голова товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Путильщини; Добродійчук Андріана Богданівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради; педагоги та працівники культури громади.
Гостей з хлібом-сіллю зустріли ліцеїсти, вихованці вокально-інструментального ансамблю «Зорі Карпат».
На заході вшанували пам’ять загиблих солдатів Конятинської сільської ради.
Єдиноголосним рішенням головою товариства «Просвіта»в Конятинській громаді обрали Добродійчук Андріану Богданівну.
Поставили завдання і надалі пропагувати свята, звичаї, традиції, творчість регіону.
З нагоди 190-ї річниці з дня народження Юрія Федьковича вирішено вшанувати пам’ять видатного Буковинського Соловія.
Сьогодні, як ніколи, потрібно зберігати українську культуру, бо ж сам Т. Шевченко писав:
Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люди, наша слава,
Слава України!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429823168_2132639647089173_6577572368808540975_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429813025_2132639583755846_6562816064227709884_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/430057946_2132639660422505_1679676404602284924_n-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429827637_2132639667089171_7438565413963112137_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429826313_2132639623755842_8270882350852153971_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429813045_2132639610422510_4991794851950409525_n-1024x768.jpg)