![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/378381100_1317129725858344_2571483912972309624_n-1-680x340.jpg)
30 вересня старшокласники ОЗ «Довгопільський ліцей» разом зі своїми вчителями та батьками здійснили туристичний похід на найвищу вершину Українських Карпат – гору Говерлу.
Незабутні враження від мальовничих гірських краєвидів, крутих підйомів та спусків, зустрічі з туристами з різних куточків України запамʼятаються надовго.Своє сходження ліцеїсти присвячують Всесвітньому дню туризму, професійному святу – Дню вчителя та Дню захисників і захисниць України. Вдячні за можливість жити, навчатись і подорожувати.
Слава Богу!
Слава Україні!
Героям Слава!