![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/380347958_2036826603337145_104909990152302772_n-680x340.jpg)
22 вересня в Довгопільському ліцеї відбулася тематична лінійка “Твій друг – безпечний рух”, проведена учнями 5-Б класу під керівництвом Синиці Таміли Вікторівни.
Конятинської сільської ради
22 вересня в Довгопільському ліцеї відбулася тематична лінійка “Твій друг – безпечний рух”, проведена учнями 5-Б класу під керівництвом Синиці Таміли Вікторівни.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"