![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272261508_1611049429248200_4316320213499548927_n-680x340.jpg)
21 січня в дитячій організації «Веселка» відбулася святкова лінійка «Різдвяний настрій», проведена учнями 3-Б класу (класний керівник – Реус Н.П., асистент вчителя – Цвилинюк Т.В.)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/272264139_1611049449248198_8736406321157240139_n-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
21 січня в дитячій організації «Веселка» відбулася святкова лінійка «Різдвяний настрій», проведена учнями 3-Б класу (класний керівник – Реус Н.П., асистент вчителя – Цвилинюк Т.В.)
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"