![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-07_01-17-28-979-680x340.jpg)
08 жовтня відбувся відкритий урок у 7-Б (інклюзивному) класі на тему: “Способи розділення суміші”, проведений Кусяк Т. І. (асистентом учителя) та Поп’юк Н. М. (вчителем хімії).
Урок побудований на принципі Co-teaching (“Спільне викладання”), при якому формується розподіл обов’язків між педагогами, що працюють в класі, зі спільним плануванням та організацією роботи, яка не виключає з процесу, ні вчителя, ні асистента, надаючи можливість використовувати сильні сторони один одного.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-07_01-17-28-905-576x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-07_01-14-24-513-576x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-07_01-17-28-734-768x1024.jpg)