25 серпня Довгопільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів відвідала робоча група у складі голови Конятинської ТГ – Скрипчука О. І., заступника – Пелепко Т. М., завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту – Фрея Д. І., начальниці фінвідділу – Шкіряк Н. Є., фахівця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління держпродспоживслужби в Чернівецькій області – Бевзи П. І., санітарного фельдшера Вижницької районної філії Державної установи “Чернівецький лаболаторний центр контролю та профілактики хвороб МОЗУ” – Самотіщука М. Д.
Мета візиту: готовність закладу до нового навчального року.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0882.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/4.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/5.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/6.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/7.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/8.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/9.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/10.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/11.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/12.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/13.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/14.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/15.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/16.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/17.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/18.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/19.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/21.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/22.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/23-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/24.jpg)