![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/2-4-680x340.jpg)
Традиційно у третій четвер травня вся Україна відзначає Всесвітній день вишиванки. З нагоди цього свята в Довгопільському закладі були проведені флешмоби й фотосесії.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-1-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-3-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/изображение_viber_2021-05-25_20-31-34-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-4.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/2-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-5.jpg)
Конятинської сільської ради
Традиційно у третій четвер травня вся Україна відзначає Всесвітній день вишиванки. З нагоди цього свята в Довгопільському закладі були проведені флешмоби й фотосесії.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"