![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-1-2-680x340.jpg)
Ведуть у світ дороги і стежини,
Ідень новий над світом устає.
Ну що ми в цьому світі без родини?
Вона одна нам сили додає!
Людина робить свої перші кроки в сім’ї, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові та добра, у сім’ї вона вчиться шанувати свою землю, берегти пам’ять свого роду.
Напередодні Всесвітнього дня сім’ї в 5-Б класі відбулася виховна година “Українська родина – батько, мати, дитина”, проведена класною керівницею Джуряк Тетяною Іванівною та головою батьківського комітету класу Тонієвич Валентиною Василівною.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-3-1024x706.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/2-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1622-1024x709.jpg)