![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-26_21-28-34-680x340.jpg)
В умовах гірської місцевості підвіз учнів до закладу освіти потребує значної уваги. Це чудово розуміє керівництво Конятинської ТГ, яке доклало всіх зусиль, щоб 23 квітня 2021 року Довгопільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів отримав новий шкільний автобус.
Транспортний засіб придбаний Чернівецькою обласною державною адміністрацією на умовах співфінансування.
Із державного бюджету для цих потреб виділили майже 1,1 мільйона, з обласного – майже 100 тисяч, місцевого – 400 тисяч гривень.
Завдяки ефективній роботі голови територіальної громади – Скрипчука Олексія Івановича, директора закладу – Маротчака Юрія Юрійовича мрія довгопільських школярів здійснилася. Тепер вони мають змогу їздити до школи на гарному, комфортному, а головне – безпечному транспорті!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-26_21-28-18-1024x682.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/изображение_viber_2021-04-26_21-29-00-1024x682.jpg)