![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0194-680x340.jpg)
Ми всі щороку з нетерпінням чекаємо 19 грудня. Адже це – день Святого Миколая – велике свято для дітей і дорослих.
Саме тому учні 5-А класу написали листи до Святого, в яких попросили здоров‘я для своїх рідних, а також здійснення мрій тих діток, які є сиротами, хворіють або страждають через війну в державі. Листи діти залишили в класній кімнаті під іконою, щиро сподіваючись, що їхнє прохання буде почутим. Наступного дня, 18 грудня, відбулося свято “Завітай до нас, Миколаю”. По завершенні святкового дійства діти помітили, що листи зникли, а на їх місці були подаруночки. Ось таке маленьке диво!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-16_21-30-51-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0186-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0200-1024x683.jpg)