![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-07_16-36-08-680x340.jpg)
В Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулися виховні заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. Дівчата вітали своїх захисників – однокласників з вірою, що в майбутньому вони стануть силою й гордістю нашої Батьківщини.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-04_14-59-32-1024x759.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_23-18-36-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-04_13-38-12-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-07_14-37-34-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_23-27-14-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-07_20-32-36-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
В Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулися виховні заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. Дівчата вітали своїх захисників – однокласників з вірою, що в майбутньому вони стануть силою й гордістю нашої Батьківщини.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"