![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-09-680x340.jpg)
Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, нашим пернатим друзям доводиться нелегко. Саме тому доброю традицією в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів є щорічне проведення акції «Годівничка для синички».
Не став винятком і цей навчальний рік. Діти виготовили годівнички та розвісили їх на території школи. Тепер пташки прилітатимуть за поживою до нашого закладу і тішитимуть усіх своїм щебетом.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-35-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-34-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-о-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-нн-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_23-07-00-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-07_16-34-39-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-11-27_17-44-16-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-11-27_17-45-55-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-2011-1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-11-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-37-745x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-20-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-22-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-221-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-2111-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-2-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-25-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-38а-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-26-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-18-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-35о.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-ш.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-23-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-53-36-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-181-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_03-55-1811-1024x768.jpg)