![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/holodomorboard_jpeg_5341-600x340.jpg)
Щорічно в четверту суботу листопада Україна та світ вшановують пам’ять жертв Голодомору. Це дуже трагічна, кривава і несправедлива сторінка історії українського народу, що стискає серце кожного свідомого громадянина.
У Довгопільському ЗЗСО щорічно вшановують пам’ять українців, загиблих від голоду. У п’ятницю, 28 листопада, класними керівниками проведені виховні години-спомини; в бібліотеці діяла тематична виставка «Голодомор – трагедія України та людства»; міністерство преси та інформації при учнівському парламенті підготувало стіннівку “Голодний рік – голодний вік”. У суботу, 29 листопада, учні долучилися до загальнонаціонально-міжнародної акції “Запали свічку”.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_01-10-05-1-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-27_23-34-46-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-07_15-19-07-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_01-10-30-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_20-39-28-576x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_20-52-46-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_21-24-45.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-30_00-05-42-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-30_00-05-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-30_00-05-43-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-30_00-27-40-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-01_16-54-02-1024x768.jpg)