![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_00-18-52-680x340.jpg)
У нашій школі вже стало доброю традицією проводити предметні тижні. З 23 по 27 листопада цього року було проведено тиждень українознавства ,,Немає переводу добрим звичаям народу” під керівництвом вчителя Світлани Степанівни Зюбак.
Учні п’ятих класів згадували й мандрували в чарівний світ казок, шестикласники відгадували вікторину “Твоя і моя Україна”, семикласники занурились у минуле Козаччини, восьмикласники згадували традиціїта звичаї рідного краю, дев’ятикласники демонстрували свої ували знання законів “Незалежна, найкраща, наша”.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_00-18-511-1-1024x583.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_00-18-53-1024x739.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-26_21-53-46-1024x821.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-26_22-00-15-1024x656.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-26_21-55-49-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-26_22-37-32-1024x688.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-29_00-18-51-1024x703.jpg)
Тиждень пройшов цікаво, натхненно. Учні старанно виконували завдання. Переможці отримали солодкі призи.