![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126412902_1319107898442356_7885393808258256665_o-680x340.jpg)
19 листопада, з нагоди Всесвітнього дня вторинної переробки, в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів учителькою біології Кіндратяк Н. Д. було проведене заняття «За життя без сміття» з учнями 4-А класу (кл. кер. – Буздуга Т. М.).
Діти дізналися багато корисної інформації про правила сортування й переробки сміття, попрацювали з лепбуком. Варто зазначити, що четвертокласники вже мають певний досвід у цьому питанні: минулого року вони зі своєю класною керівницею виготовили з пластикових пляшок декор для квітника, зібрали й відправили на переробку використані батарейки, а нещодавно власноруч із пластикових кришечок виготовили коврики для фізкультури.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126511914_1319107981775681_9091682326451543285_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126278934_1319107911775688_5133898912862445297_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126313438_1319107958442350_9012412628072691412_o-1024x768.jpg)