![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/120908266_1280199975666482_3136667774620901647_o-680x340.jpg)
4 жовтня учні 4-Б класу разом з батьками та класною керівницею Котельбан Галиною Василівною здійснили екскурсію до перлини туристичних Карпат – курорту «Буковель». Діти побачили багато цікавого, отримали безліч позитивних вражень.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/120862459_1280199892333157_1833630551111260301_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/120733949_1280199952333151_7638370580320809969_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/120874742_1280199922333154_8716234143995338979_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/120877723_1280200012333145_965460290478636576_o-768x1024.jpg)
Конятинської сільської ради
4 жовтня учні 4-Б класу разом з батьками та класною керівницею Котельбан Галиною Василівною здійснили екскурсію до перлини туристичних Карпат – курорту «Буковель». Діти побачили багато цікавого, отримали безліч позитивних вражень.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"