![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-47-680x340.jpg)
Пізнавати рідний край завжди цікаво та захоплююче. 21 вересня учні 4-А класу з класним керівником Буздугою Т. М. та батьками здійснили мандрівку до сіл Голошини та Лопушни.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-42-1024x766.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-44-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-43-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-45-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-46-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-48-766x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-46-441-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-48-40-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-48-407-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-23_19-48-37-768x1024.jpg)
Конятинської сільської ради
Пізнавати рідний край завжди цікаво та захоплююче. 21 вересня учні 4-А класу з класним керівником Буздугою Т. М. та батьками здійснили мандрівку до сіл Голошини та Лопушни.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"