![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/unnamed-500x340.jpg)
13 травня день народження святкує наш мудрий, добрий, турботливий директор – Маротчак Юрій Юрійович. Колектив закладу щиро вітає іменинника і шле найщиріші побажання.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/viptalisman_85298-1024x709.jpg)
Конятинської сільської ради
13 травня день народження святкує наш мудрий, добрий, турботливий директор – Маротчак Юрій Юрійович. Колектив закладу щиро вітає іменинника і шле найщиріші побажання.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"