![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/88313744_1111270642559417_4173284335564095488_n-680x340.jpg)
5 березня 2020 року в Зеленій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулось урочисте нагородження переможців обласного конкурсу соціальних відеороликів «Байдужість вбиває».
На заході були присутні представники Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів: керівники Слижук О. І., Джуряк Т. І., Черленяк М. І. та представник учнівської команди – фотокореспондент шкільного парламенту – Плегуца Б. І.
Надзвичайно приємно, що відеоролик саме нашого закладу посів І місце у номінації «учнівські відеороботи». Керівникам нашої команди вдалося поспілкуватися з кореспондентами Буковинського радіо і наступного дня в програмі “Точка дотику” можна було почути фрагменти інтерв’ю.
Ми щиро вдячні всім, хто сприяв створенню ролика: учням, вчителям, адміністрації закладу, батькам. Спасибі за Вашу підтримку! Це наша спільна перемога! Разом ми – велика сила!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/89076860_1111270985892716_3896855232461668352_n.jpg)