![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/3-3-680x340.jpg)
21 лютого в бібліотеці Довгопільського закладу відбувся бібліотечний урок “Наша мова – солов’їна”, присвячений Міжнародному дню рідної мови (бібліотекар Шкіряк Катерина Василівна).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/1-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/2-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-21_14-07-05-1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-21_14-07-06-1-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
21 лютого в бібліотеці Довгопільського закладу відбувся бібліотечний урок “Наша мова – солов’їна”, присвячений Міжнародному дню рідної мови (бібліотекар Шкіряк Катерина Василівна).
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"