![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/8-1-680x340.jpg)
14 лютого в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок читання в 2-А класі “Василь Сухомлинський. “Як Наталя в лисички хитринку купила”, який провела Куриндаш Марія Михайлівна.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/2-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/3-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/4-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/5-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/6-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/7-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/9-1.jpg)
Конятинської сільської ради
14 лютого в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок читання в 2-А класі “Василь Сухомлинський. “Як Наталя в лисички хитринку купила”, який провела Куриндаш Марія Михайлівна.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"