![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/3-680x340.jpg)
13 лютого 2020 року в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок українознавства в 5 класі “Календарно-обрядове коло українців (зима)” (вчитель Зюбак Світлана Степанівна).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/9.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/7.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/8.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/5.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/4.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/1.jpg)
Конятинської сільської ради
13 лютого 2020 року в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок українознавства в 5 класі “Календарно-обрядове коло українців (зима)” (вчитель Зюбак Світлана Степанівна).
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"