![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC_1478-680x340.jpg)
9 січня 2020 року на базі Професійно-технічного училища №8 м. Чернівці відбувся ІІІ етап Веукраїнської олімпіади з української мови і літератури, в якому взяли участь 157 учнів 8 – 11 класів Чернівецької області.
Серед них була й учениця 10-А класу Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів – Поп’юк Ангеліна Дмитрівна, яка гідно представила наш заклад та громаду і здобула ІІІ місце (керівник Тонієвич Надія Миколаївна).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-17_13-00-19-1024x768.jpg)
Вітаємо нашу зіроньку та її наставника! Бажаємо успіхів та натхнення, хай Ваша наполеглива праця і надалі приносить все кращі й кращі плоди!