![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/79305251_172203187303699_4979050346669146112_n-680x340.jpg)
Учень 10-А класу Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів взяв участь у Міжнародному конкурсі гри на пастирських інстументах імені Казиміра Ужинського в місті Цехановець (Польща).
Учень грав на чотирьох інстументах: трембіті, дримбі, теленці та розі, за що був нагороджений грошовою премією і цінними подарунками. До участі в конкурсі Максима підготувала вчителька музичного мистецтва Мицканюк А. Д.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/78497620_172203317303686_8453246278552256512_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/78196363_172203140637037_8284634881942618112_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/76896099_172402567283761_7355033762419179520_n.jpg)