![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_8103-680x340.jpg)
Б’є джерело у батьковій криниці,
Дарує сили і дає життя.
Весною прилетять сюди синиці
І потече вода у майбуття…
Вода підніме грона на калині
І над землею спогади гойда.
І де б не був, лише на Україні
Із джерела тече жива вода!
12 грудня в Довгопільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося свято «Жива вода у батьківській криниці» (керівники Джуряк Т. І., Котельбан А. П., Мицканюк А. Д., Слижук О. І.).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_8085.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_8091.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_8097.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_8111.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_8115.jpg)
Напередодні свята учні здійснили екскурсію “Стежками рідного села”, поспілкувалися з односельцями, дізналися багато цікавого про водні джерела Довгопілля.