![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2057-680x340.jpg)
1 грудня в приміщенні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. Відкриття заходу відбулося за участі конкурсантів, керівників команд, а також членів журі та оргкомітету.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2061-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_2054-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
1 грудня в приміщенні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. Відкриття заходу відбулося за участі конкурсантів, керівників команд, а також членів журі та оргкомітету.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"