![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/8-2-680x340.jpg)
Вчитель фізкультури Попович Н. В. провела відкритий урок у 8-Б класі для ШМО вчителів художньо-естетичного циклу. Тема уроку: “Передача м’яча двома руками від грудей. Передачі. Різновиди передач”.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/2-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/5-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/6-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/9-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/7-2.jpg)
Конятинської сільської ради
Вчитель фізкультури Попович Н. В. провела відкритий урок у 8-Б класі для ШМО вчителів художньо-естетичного циклу. Тема уроку: “Передача м’яча двома руками від грудей. Передачі. Різновиди передач”.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"