![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/19-680x340.jpg)
Учні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ст. взяли активну участь у загальношкільній акції “Годівничка для синички”, мета якої – привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час. Разом зі своїми батьками діти завчасно потурбувалися про затишні годівнички, які розвісили на деревах у шкільному саду. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/17.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/19.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/23.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/16.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/6-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-7.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-6.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/11.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/20-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/14.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/13.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/18.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-7.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/15.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-28_14-01-10-1024x768.jpg)