![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-22_13-24-26-680x340.jpg)
21 листопада у фойє Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся огляд літератури, присвячений Дню Гідності та Свободи за участі шкільного бібліотекаря Шкіряк К. В., вчителя історії Кочерган М. М. та учнів закладу.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-22_13-23-50-1024x819.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-22_13-22-10-1024x819.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-22_13-21-47-1024x819.jpg)
Конятинської сільської ради
21 листопада у фойє Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся огляд літератури, присвячений Дню Гідності та Свободи за участі шкільного бібліотекаря Шкіряк К. В., вчителя історії Кочерган М. М. та учнів закладу.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"