![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/01-680x340.jpg)
Природа – як фокусник: за нею потрібне постійне спостереження.
Семюель Батлер
17 листопада в стінах Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів зібралися юні фізики, учні 7 – 11 класів закладів Конятинської сільської ради, щоб продемонструвати свої знання на олімпіаді з цієї дисципліни.
На урочистому відкритті учасників привітали заступник голови оргкомітету, директор Довгопільського закладу Маротчак Ю. Ю. та голова журі, керівник комісії природничо-математичного циклу Рильчук Г. Т.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/2-2-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-3-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-2-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-2-1024x768.jpg)