![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-16_11-11-53-680x340.jpg)
Сьогоднішній світ перейшов на новий етап, де головну роль виконує інформація. Поява всесвітньої мережі Інтернет спричинила масштабне зростання міжнародних спілкувань у різних сферах людського життя.
Саме тому сучасній людині важливо бути компетентною у роботі з величезним потоком інформації, користуванні обчислювальною технікою, вміти грамотно використовувати цифрові технології в щоденному житті. Добре розуміють це учасники ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, які 16 листопада зібралися в приміщенні Довгопільського закладу загальної середньої освіти, щоб показати свої знання з цієї дисципліни.
Урочисте відкриття олімпіади відбулося в актовому залі закладу, де юних програмістів привітали заступник голови оргкомітету Маротчак Ю. Ю., голова журі Рильчук Г. Т., член оргкомітету Поп’юк М. Д.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-16_11-12-44-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-16_11-25-59-1024x768.jpg)