![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/2-1-680x340.jpg)
11 листопада в Довгопільському ЗЗСО учнями 6 – Б класу (керівник Гулейчук Л. П.) була проведена тематична лінійка “Мово рідна, ти – життя народу і культури рідної краса”.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-2-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/5-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
11 листопада в Довгопільському ЗЗСО учнями 6 – Б класу (керівник Гулейчук Л. П.) була проведена тематична лінійка “Мово рідна, ти – життя народу і культури рідної краса”.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"