![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6023-680x340.jpg)
«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина».
Йоганн Вольфганг фон Ґете
Сучасний світ дуже цікавий, різноманітний, багатий на можливості та дуже швидко змінюється. Важливо вміти адаптовуватись до нових подій, реалій, а також використовувати на повну усі можливості. Однією з запорук цього є знання іноземних мов, яке не тільки впливає на загальний рівень розвитку, але й дає можливість подорожувати, пізнавати нові культури, знайомитись з новими людьми. У цьому переконані учасники ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, який відбувся 9 листопада у приміщенні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6014-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6006-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6055-1024x761.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6058-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6060-1024x768.jpg)