![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5960-680x340.jpg)
8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, 60 учнів 5 – 11 класів Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів разом зі своїми вчителями долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5970-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5969-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5967-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5966-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5965-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5964-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5958-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5953-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5951-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5950-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, 60 учнів 5 – 11 класів Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів разом зі своїми вчителями долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"