![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_1979-680x340.jpg)
30 жовтня в Довгопільському закладі загальної середньої освіти ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. Урочисте відкриття відбулося в актовому залі закладу. До всіх учасників та їх керівників з побажанням успіхів та хороших результатів звернулися начальник відділу освіти Конятинської ОТГ Фрей Д. І., директор Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Маротчак Ю. Ю., заступник директора з навчальної роботи Поп’юк М. Д., вчитель української мови та літератури Тонієвич Н. М.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_1984-1024x739.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_1987-1024x739.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_1985-1024x739.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-30_12-07-212-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-30_12-07-211-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-30_12-07-21-1024x768.jpg)