![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4499-680x340.jpg)
У кожній людині є сонце.
Тільки дайте йому світити.
Сократ
18 жовтня в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся фестиваль-конкурс дитячих талантів «Крок до зірок», в якому взяли участь всі охочі учні 2 – 10 класів. Метою заходу було виявлення та розвиток талановитої молоді закладу.
На суд поважного журі були представлені номери у номінаціях «вокал», «художнє читання», «хореографія», «гра на музичних інструментах», «образотворче мистецтво».
Діти вразили всіх присутніх своєю артистичністю, неповторністю, харизмою.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4254-1024x757.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4251-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4270-1024x612.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4285.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4296.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4301.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4307-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4313-1024x725.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4764.png)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4325-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4331.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4341-1-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4362-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4366.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4385-1024x700.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4412.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4434-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4432-1-744x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4450-1-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4469.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4473.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4475-1-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4479-1-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4505-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4507-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4343-1024x747.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4353.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4356.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4348-1-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4489-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4515-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4530-1024x702.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4544-1-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4535-1-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4550-1024x549.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4562-1024x744.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4567-1-765x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4581-1024x611.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4603-1024x763.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4607.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4610-1-762x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4616-1024x664.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4641-1024x733.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4656-1-726x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4663-1024x723.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4675-1-763x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4678-1-724x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4685-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4732-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4746-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_4716-1024x754.jpg)