![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-10-680x340.jpg)
В рамках Тижня спорту, що проходив під гаслом «Здоровий дух – здорове тіло», вчителі фізкультури Буздуга Т. М. та Гаращук Н. О. провели “Веселі старти” між учнями 3-А та 3-Б класів.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-14-1024x764.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-1488-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-24-12-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-159-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-155-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-148-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-16-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-15-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-12-—-копия-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-11_21-22-09-—-копия-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
В рамках Тижня спорту, що проходив під гаслом «Здоровий дух – здорове тіло», вчителі фізкультури Буздуга Т. М. та Гаращук Н. О. провели “Веселі старти” між учнями 3-А та 3-Б класів.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"