![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-01_09-34-502-680x340.jpg)
Милосердя – найвірніша ознака справжньої величі людини.
В.Шекспір
З 23 по 27 вересня, напередодні Дня людей похилого віку, в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів проходив тиждень милосердя «Дорогою добра та милосердя», в рамках якого відбулися заходи: аукціон думок «Добро і милосердя в моєму житті», акція милосердя «Турбота», ІІІ етап обласних змагань Гімназіади з футболу та шахів, тематична лінійка «Твори добро на радість людям», класні години-спомини «Бабин Яр: без права на забуття».
Немічним людям та інвалідам, які проживають на території сіл Довгопілля та Стебні, волонтерськими загонами 2 – 11 класів була надана допомога продуктами харчування та засобами гігієни на суму 8391 грн. 50 коп.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-01_09-31-211-—-копия-1024x727.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-01_09-31-21-—-копия-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-01_09-37-396-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-01_10-17-10-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-01_21-35-11-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-02_09-45-04-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-02_12-36-55-1024x768.jpg)