![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/0-02-05-853f42a3d5c452ea24d6a56b41386246e4c9efc5435d3ef0546e83f9b68f8b63_bbafe6a2-680x340.jpg)
Кожній людині притаманне почуття любові до своєї батьківщини. І чим більше ми дізнаємося цікавого про свій рідний край, його історію, традиції, людей, тим палкішим, глибшим стає це почуття.
Кожного року на базі нашої школи відбувається конференція “Моя Батьківщина – Україна”. Учні демонструють вичерпані відповіді на питання “Хто ми, звідки походить наше коріння, звідки беруть початок наші звичаї та традиції”, чим займалися і продовжують займатися гуцули.
В цьому навчальному році, показавши високі результати в номінаціях “Із батьківської криниці” та були представлені на обласному рівні.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/0-02-09-127730254bcf71435a5f9417cb4ef146a0ea2044022e87baf36acd1a9f70d9e2_3ca843d1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/0-02-05-853f42a3d5c452ea24d6a56b41386246e4c9efc5435d3ef0546e83f9b68f8b63_bbafe6a2-768x1024.jpg)