![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4551.jpg)
27 грудня в спортвному залі закладу відбулося святкування зустрічі Нового 2019 року. Завдяки спонсорам учням – відмінникам було вручені солодкі подарунки. Відзначено також учнів, які не пропустили жодного дня занять в закладі.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4479-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4556.jpg)
Конятинської сільської ради
27 грудня в спортвному залі закладу відбулося святкування зустрічі Нового 2019 року. Завдяки спонсорам учням – відмінникам було вручені солодкі подарунки. Відзначено також учнів, які не пропустили жодного дня занять в закладі.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"