![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_4287.jpg)
9 грудня на базі Довгопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап конкурсу української мови імені П.Яцика. В конкурсі взяли участь 13 учнів 3-4 класів та 27 учнів 5-11 класів Конятинської та Усть Путильської ОТГ.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4445-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4436-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4427-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
9 грудня на базі Довгопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап конкурсу української мови імені П.Яцика. В конкурсі взяли участь 13 учнів 3-4 класів та 27 учнів 5-11 класів Конятинської та Усть Путильської ОТГ.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"