![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0848-680x340.jpg)
7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління. До Всесвітнього дня української хустки чарівні дівчатка, мами та педагоги нашої школи приєднуються до флешмобу #УкраїнськаХустка.
Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці цей головний убір. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона – оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій. Тож відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські цінності – генетичні скарби народу!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/263331466_1580867112266432_5797444832248456158_n-576x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/264063814_1580867245599752_7015428442589481184_n-1024x711.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/264156000_1580867022266441_4467339977503289291_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/264566747_1580867715599705_2506942126217558388_n-1024x697.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/265108248_1580867368933073_357789375696854977_n-1024x713.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/264811429_1580868162266327_5043645220432155072_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/263595629_1580867272266416_5684837556214895514_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/263959647_1580867545599722_4697673469056962289_n-1024x640.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/264864480_1581561612196982_7332568821313298219_n-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/265119399_1580870052266138_7933343667204836494_n-1024x751.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/264098361_1580870122266131_2409268517261685814_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/263799875_1580867865599690_3970528860342716342_n-1024x682.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/265517809_1580867802266363_8805142976117104921_n-1024x682.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/265298193_1580868568932953_7071462266526190909_n-1024x1004.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/265499786_1580868078933002_2225188858195413204_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/263736907_1580868288932981_2727202787242296629_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/264069887_1580868405599636_2151273464568147277_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/изображение_viber_2021-12-21_01-10-09-289-1024x771.jpg)