![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-8-680x340.jpg)
Учасники вокально-інструментального ансамблю “Зорі Карпат” Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів та їх керівниця – Мицканюк Альона Дмитрівна – щиро вітають усіх з Новим роком та Різдвом Христовим.
Конятинської сільської ради
Учасники вокально-інструментального ансамблю “Зорі Карпат” Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів та їх керівниця – Мицканюк Альона Дмитрівна – щиро вітають усіх з Новим роком та Різдвом Христовим.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"