![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-03_11-07-361-680x340.jpg)
Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком.
Г. Лакордер
3 листопада в приміщенні Довгопільського закладу загальної середньої освіти проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства, у якій беруть участь учні 9 – 11 класів Конятинської ОТГ. Урочисте відкриття заходу відбулося за участі юних знавців права, керівників команд, а також членів журі та оргкомітету. З вітальним словом до учасників звернулися директор Довгопільського ЗЗСО Маротчак Ю. Ю., заступник з навчальної роботи Поп’юк М. Д., голова комісії гуманітарного циклу Шкіряк Г. М. (голова журі).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-03_11-07-391-1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-39-20-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-03_11-07-36-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-03_11-07-35-1024x768.jpg)