Новорічні свята в Довгопільському ОЗЗСО

Наближення Нового року завжди наповнює людей приємними сподіваннями, вірою в чудо, неповторним настроєм. Довгопільський заклад також поринув у вир святкових дивовиж.

16 грудня в рамках шкільного методоб’єднання класних керівників вчительками 10-х класів – Танасійчук О. О. та Понипаляк І. М. – проведено виховний захід “З Днем Миколая”.

В дитячу організацію “Веселка” (1 – 4 класи) завітав Миколайчик з привітаннями та гостинцями.

23 грудня відбулося урочисте нагородження голів дитячої організації “Веселка”, призерів конкурсів.

Голови центрів дитячої організації “Веселка”
Переможці конкурсу-виставки “Новорічно-різдвяна композиція”
Учні, які не пропустили жодного дня в школі
Малиш Марія (4-А клас) – переможниця ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з учителькою Куриндаш М. М.

29 грудня відбулися веселі новорічні забави для 1-5 класів (кожен клас окремо у зв’язку з карантинними обмеженнями).

Для учнів 6-11 класів проведені урочистості, на яких вшановано лідерів учнівського самоврядування, переможців ІІ етапу олімпіад, кращих спортсменів.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Переможці ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови
Переможниця і ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови
Лідери учнівського парламенту