![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0910-680x340.jpg)
В інклюзивному 3-Б класі відбувся відкритий урок читання “Чи бувають однакові сніжинки?”, проведений учителем Реус Н. П. та асистентом учителя Цвилинюк Т. В.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0898.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0901.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0902.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0918.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0921.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0926.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0930.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0932.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0948.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0952.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0961.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0963.jpg)
Конятинської сільської ради
В інклюзивному 3-Б класі відбувся відкритий урок читання “Чи бувають однакові сніжинки?”, проведений учителем Реус Н. П. та асистентом учителя Цвилинюк Т. В.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"