Екскурсія до м. Чернівців

Літо – найкращий час для відпочинку! Всі діти люблять канікули, з нетерпінням чекають їх, тому що можна гарно провести час, сподіваючись на щось особливо цікаве. Тому учні 8-х класів разом з класними керівницями Гулейчук Л.П.,Палійчук М.Д. та батьками відвідали м.Чернівці з метою ознайомлення із історією рідного краю та відпочинку.

Діти отримали заряд бадьорості від катання на роликах та на різних атракціонах у парку ім. Т.Шевченка. Також відвідали кінотеатр, де переглянули фільм «Кролик Петрик 2: Втеча до міста», який має повчальне та пізнавальне значення. Побували біля ЧНУ ім.Ю.Федьковича – унікальної пам‘ятки світової спадщини ЮНЕСКО, краса якої підкорює з першого погляду. Позитивні емоції переповнюють. Всі отримали масу задоволень. Діти під враженнями – це основне,що потрібно. Одним словом,чудова подорож вихідного дня.